Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie pentru copiator si imprimante laser A4

Număr anunț
DA21441766
Autoritate contractantă
FONDUL ROMAN DE DEZVOLTARE SOCIALA (CUI 11318329)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare atribuită
1.068 RON
Data publicării
10.10.2018 19:26
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068 RON

din 1.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.