Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii gestionare animale fara stapan

Număr anunț
DA22360764
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
Servicii Publice Tulcea (CUI 22618640)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,26 RON
Valoare atribuită
309,26 RON
Data publicării
07.02.2019 10:24
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,26 RON

din 309,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.