Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CE 310/311/312/313 B-C-M-Y FOR USE LASER TONER
- Număr anunț
- DA21841726
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334,44 RON
- Valoare atribuită
- 334,44 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 12:03
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
334,44 RON
din 334,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro