Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Konica Minolta TN-213K original

Număr anunț
DA21838421
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171 RON
Valoare atribuită
171 RON
Data publicării
23.11.2018 10:20
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171 RON

din 171 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.