Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,4% sub estimat
Cartuse toner
- Număr anunț
- DA21838283
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.792,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.277,98 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2018 10:16
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.277,98 RON
din 2.792,98 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 515 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.