Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAPER FEED ROLLER ASSY
- Număr anunț
- DA21837929
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TIMIS (CUI 12321276)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94 RON
- Valoare atribuită
- 94 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 10:05
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94 RON
din 94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro