Ofertă acceptată
Cumpărare directă
44973535/44973534/44973533 Toner cyan - 1 BUC,magenta- 1 BUC,yellow - 1 BUC OKI MC332DN,
- Număr anunț
- DA21831659
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48 RON
- Valoare atribuită
- 48 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:30
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48 RON
din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro