Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL-TONERE

Număr anunț
DA21831613
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA (CUI 4203610)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.923 RON
Valoare atribuită
10.923 RON
Data publicării
22.11.2018 14:29
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.923 RON

din 10.923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.