Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR din carton alb SIMPLU, 233 gr/mp, 245/305mm

Număr anunț
DA22306879
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
30.01.2019 09:53
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.