Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse de toner

Număr anunț
DA21825864
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157 RON
Valoare atribuită
2.157 RON
Data publicării
22.11.2018 11:17
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.157 RON

din 2.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.