Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTOCOLANT 0,90X15M 5180-200 DC-FIX, SCAUN ATLAS DS NEGRU
- Număr anunț
- DA22320906
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539,53 RON
- Valoare atribuită
- 539,53 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 13:30
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
539,53 RON
din 539,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro