Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRELUNGITOR 3P 5M 3X1 CU INTR
- Număr anunț
- DA22320455
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,95 RON
- Valoare atribuită
- 23,95 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 13:03
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,95 RON
din 23,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro