Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pereche boxe active Akai SS027A-KING, 100 W, Bluetooth
- Număr anunț
- DA22319956
- Autoritate contractantă
- Colegiul Național Székely Mikó (CUI 4202037)
- Furnizor / câștigător
- IMPORT EXPORT INTER-ELCO SRL (CUI RO5896298)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714,28 RON
- Valoare atribuită
- 714,28 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 12:33
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,28 RON
din 714,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro