Ofertă acceptată Cumpărare directă

tipizate

Număr anunț
DA21449751
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,68 RON
Valoare atribuită
132,68 RON
Data publicării
11.10.2018 13:37
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,68 RON

din 132,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.