Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa schimb pentru reparaţie pompa Flygt, model 3153.181, putere 13.5Kw
- Număr anunț
- DA22316037
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,40 RON
- Valoare atribuită
- 466,40 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 09:24
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,40 RON
din 466,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro