Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat
Dezinfectanti
- Număr anunț
- DA22313506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TITAN DR.CONSTANTIN GORGOS (CUI 14908162)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24959100-2 · Aerosoli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2019 15:05
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 10.200 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.