Ofertă acceptată
Cumpărare directă
6608 6106-RO/ST(125ML)PRIMER AD.PARB.K110 /[1]
- Număr anunț
- DA22313483
- Autoritate contractantă
- R 10683385 TRANSURBIS
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,66 RON
- Valoare atribuită
- 100,66 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 15:04
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 07:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,66 RON
din 100,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro