Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTEGRAL SYSTEM YEASTS PLUS

Număr anunț
DA22312294
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO35611503)
Cod CPV
33124110-9 · Sisteme de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,80 RON
Valoare atribuită
449,80 RON
Data publicării
30.01.2019 14:03
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,80 RON

din 399,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.