Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bandă dublu adezivă suport hartie 19 mm x 50 m
- Număr anunț
- DA22307377
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 10:18
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro