Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare produse conform comanda
- Număr anunț
- DA22320348
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
- Furnizor / câștigător
- IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,82 RON
- Valoare atribuită
- 974,82 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 12:56
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 17:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
974,82 RON
din 974,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro