Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAZA UMANA , MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA

Număr anunț
DA22318857
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
Furnizor / câștigător
UMO SERV SRL (CUI RO4908386)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.248 RON
Valoare atribuită
13.248 RON
Data publicării
31.01.2019 11:40
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.248 RON

din 13.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.