Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse terapeutice

Număr anunț
DA22317803
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
UNICAPHARM SRL (CUI RO11255654)
Cod CPV
33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.451,58 RON
Valoare atribuită
11.451,58 RON
Data publicării
31.01.2019 10:50
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.451,58 RON

din 11.451,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.