Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) extern 2 TB (2TB) Maxtor M3 Portable 2.5", USB 3.0, USB 2.0 (STSHX-M201TCBM)

Număr anunț
DA21835066
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.272 RON
Valoare atribuită
4.272 RON
Data publicării
23.11.2018 07:24
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.272 RON

din 4.272 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.