Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SISTEM PC
- Număr anunț
- DA21834229
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512 RON
- Valoare atribuită
- 1.512 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 16:13
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512 RON
din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro