Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA LASER

Număr anunț
DA21829754
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAZNA (CUI 17852740)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,52 RON
Valoare atribuită
1.302,52 RON
Data publicării
22.11.2018 13:32
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,52 RON

din 1.302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.