Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM PC CU MONITOR SI LICENTA WINDOWS 10 Pro
- Număr anunț
- DA21829281
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA PRAHOVA (CUI 24751048)
- Furnizor / câștigător
- KATERIN DESIGN SRL (CUI RO18807403)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.132 RON
- Valoare atribuită
- 4.132 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:17
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.132 RON
din 4.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro