Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMORCA 13 TONE

Număr anunț
DA21427572
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
SPECIALIZED MACHINERY S.R.L. (CUI RO33321201)
Cod CPV
34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.205 RON
Valoare atribuită
61.205 RON
Data publicării
09.10.2018 15:05
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.205 RON

din 61.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.