Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de împlicuire Neopost DS-75i

Număr anunț
DA22291767
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
CAPA TECH S.R.L. (CUI RO16047484)
Cod CPV
30123000-7 · Masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.890 RON
Valoare atribuită
64.890 RON
Data publicării
28.01.2019 13:08
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.890 RON

din 64.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.