Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set de 55 stikere din colant metalizat
- Număr anunț
- DA21451236
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
- Furnizor / câștigător
- STAND SMART SRL (CUI RO30732202)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,53 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:29
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,53 RON
din 1.512,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro