Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER XEROX 106R03396 VERSALINK - secretariat

Număr anunț
DA22316697
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,30 RON
Valoare atribuită
287,30 RON
Data publicării
31.01.2019 09:55
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,30 RON

din 287,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.