Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ERTALON FI 50

Număr anunț
DA21456859
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
Cod CPV
24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,32 RON
Valoare atribuită
332,32 RON
Data publicării
12.10.2018 10:48
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,32 RON

din 332,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.