Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statii de tratare a apei

Număr anunț
DA21456254
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
AKRO SRL (CUI RO14205979)
Cod CPV
45232430-5 · Statii de tratare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.430,70 RON
Valoare atribuită
24.430,70 RON
Data publicării
12.10.2018 10:26
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.430,70 RON

din 24.430,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.