Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electropompa Wilo MVI 410

Număr anunț
DA21454664
Autoritate contractantă
SC AQUATERM AG 98 SA (CUI RO11339135)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.672,13 RON
Valoare atribuită
4.672,13 RON
Data publicării
12.10.2018 09:27
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.672,13 RON

din 4.672,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.