Ofertă acceptată Cumpărare directă

PASTA TOMATE SULTAN

Număr anunț
DA21839933
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,32 RON
Valoare atribuită
52,32 RON
Data publicării
23.11.2018 11:06
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,32 RON

din 52,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.