Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA SCOCI LATA,CIMENT,TEAVA RECTANGULARA 30X20X2,TABLA CUTATA ZINCATA GR.0.35,OSB GROSIME 8MM,PLAC

Număr anunț
DA21453645
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
MARTELI SRL (CUI RO15835549)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.948,94 RON
Valoare atribuită
5.948,94 RON
Data publicării
12.10.2018 08:46
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.948,94 RON

din 5.948,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.