Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat cu presiune
- Număr anunț
- DA21452070
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.016,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.016,80 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 15:00
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.016,80 RON
din 5.016,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro