Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Azot 5.0 / Argon 5.0
- Număr anunț
- DA21451639
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,80 RON
- Valoare atribuită
- 452,80 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:43
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
452,80 RON
din 452,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro