Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIXATOR pentru procesare manuala PRIMAX LT-F – 50 litri solutie de lucru
- Număr anunț
- DA21448580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 24931240-3 · Fixatori pentru radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:51
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro