Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Feronerie (Rev.2) Adezivi (Rev.2)Accesorii electrice (Rev.2)Produse de curatenie (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21433041
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482,77 RON
- Valoare finală
- 482,77 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:41
- Data finalizării
- 12.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.