Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TARNACOP DE BURAT CU COADA 4 KG
- Număr anunț
- DA21832412
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- METARLUGICA OVIDIU S.R.L. (CUI RO18442005)
- Cod CPV
- 44511320-4 · Tarnacoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.384 RON
- Valoare atribuită
- 14.384 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:53
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.384 RON
din 14.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro