Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medii cromogene izolare

Număr anunț
DA21422603
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.245 RON
Valoare atribuită
2.245 RON
Data publicării
09.10.2018 11:58
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.245 RON

din 2.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.