Ofertă acceptată Cumpărare directă

50531200-8 Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)

Număr anunț
DA22311289
Autoritate contractantă
Serviciul evidenta populatiei Tecuci (CUI 17262383)
Furnizor / câștigător
DRAMON 99 SRL (CUI RO12267703)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.780 RON
Valoare atribuită
6.780 RON
Data publicării
30.01.2019 13:17
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.780 RON

din 6.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.