Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse echipamente (Rev.2)

Număr anunț
DA21458921
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "VLADESCA" HUEDIN (CUI 4485634)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI RO5058860)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155,46 RON
Valoare atribuită
1.155,46 RON
Data publicării
12.10.2018 12:03
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155,46 RON

din 1.155,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.