Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGINICAENICA JUMBO 12 SET

Număr anunț
DA21450964
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.3 Bistrita (CUI RO29871045)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
37823000-3 · Hartie rezistenta la grasimi si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,50 RON
Valoare atribuită
26,50 RON
Data publicării
11.10.2018 14:20
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,50 RON

din 26,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.