Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTRICE

Număr anunț
DA21450270
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
VALCIU & CO S.R.L. (CUI RO3721087)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,12 RON
Valoare atribuită
675,12 RON
Data publicării
11.10.2018 13:55
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,12 RON

din 675,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.