Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clema suport prindere incubator Isolette C 2000
- Număr anunț
- DA21448660
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517,94 RON
- Valoare atribuită
- 517,94 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:54
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 07:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
517,94 RON
din 517,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro