Ofertă refuzată Cumpărare directă

BILET AVION TIMISOARA - MUNCHEN - TIMISOARA 13/20.10.2018

Număr anunț
DA21447371
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
HEAVEN TRAVEL & TOURS SRL (CUI 36445336)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235 RON
Valoare finală
1.235 RON
Data publicării
11.10.2018 12:07
Data finalizării
11.10.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.