Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Network Attached Storage Synology DS918+, Procesor Intel Celeron J3455, 4GB DDR3L, 4 bay [DS918+] 4
- Număr anunț
- DA21447218
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.118,96 RON
- Valoare atribuită
- 8.118,96 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:01
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.118,96 RON
din 8.118,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro