Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Circuit Respiratie tub "T"
- Număr anunț
- DA21829722
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:32
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro