Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC Dell Optiplex 3050, i3, 4Gb RAM, 240Gb SSD, DVDRW, Windows 10 Professional x64

Număr anunț
DA21444813
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
FRACTAL STUDIO SRL (CUI RO16351857)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.168 RON
Valoare atribuită
2.168 RON
Data publicării
11.10.2018 10:26
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.168 RON

din 2.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.